Aryanic
  • ارتباط با ریاست
  • ملاقات عمومی
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > برگزاری اولین رویداد ایده تاب در استان کرمان

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین رویداد ایده تاب در استان کرمان

برگزاری اولین رویداد ایده تاب در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کرمان، رویداد ایده تاب موسسه آموزش عالی  آزاد نوبنیاد سیرجان در روز یکشنبه 21 آذرماه 1395 ساعت 9 صبح با حضور تعداد زیادی از مدیران ادارات و روسای مجموعه های صنعتی و خدماتی، دانشجویان،اساتید،کارآفرینان و خبرنگاران افتتاح شد.در این افتتاحیه سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان سرکار خانم مهندس راشدی حضور داشتند.

 این جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز شد. پس از آن خانم دکتر پورشهسواری رئیس مرکز ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان به بیان اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم پرداخت و بیان کردند که دانشگاه جامع علمی کاربردی یک دانشگاه کارآفرین و مهارت محور  است و تمام سیستم آموزشی و پژوهشی آن در راستای این هدف طراحی شده است. ایشان همچنین بیان کردند که دانشگاه جامع علمی کاربردی در امسال که به فرموده مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده است  برای اجرایی شدن سیاستهای سال اقتصاد مقاومتی رویداد از ایده تاب  را برای تبدیل ایده ها به کسب و کار طراحی نموده و در حال اجرا می باشد. ایده تاب فرصتی فراهم می کند که ایده پردازان به کارشناسان فنی و سرمایه گذاران  متصل می شوند و در نتیجه جریان ایجاد فرصت های شغلی جدید شکل عملی پیدا می کند.

 و سپس گزارشی از روند اجرای رویداد ایده تاب ارائه کردند. 

پس از آن معاون فرماندار و نماینده ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان از برگزاری این رویداد تشکر کرد و بیان نمود که به تعبیر ریاست جمهوری امروز هیچ کاری مهمتر از ایجاد اشتغال در کشور وجود ندارد و ما هم از حرکتهای دانشگاه جامع علمی کاربردی در سیرجان حمایت می کنیم و آمادگی خود را برای راه اندازی  میز کارآفرینی به صورت مشترک اعلام می نمائیم.

سپس خانم مهندس راشدی معاون آموزش و پژوهش دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان هم ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان رسالت دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه کارآفرین  را تشریح نمودند و بیان کردند که  هدف این دانشگاه چاپ مقاله و   انجام آموزشهای نظری بدون ارتباط با دنیای واقعی کسب و کار نمی باشد. هدف پژوهشهای مولد برای ایجاد شغل و کسب و کار جدید است و رویداد ایده تاب نیز همین هدف را دنبال می کند.

لازم به ذکر است که در این افنتتاحیه فرازهایی از سخنان رهبر معظم انقلاب پیرامون اهداف سال اقتصاد مقاومتی، رئیس جمهور محترم و ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی به همراه کلیپ های آموزشی پخش شد

در ادامه  ایده پردازان به بیان ایده های خود پرداختند و 60 ایده معرفی شد.


٠٩:١٥ - سه شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٢٥٣١٨    /    تعداد نمایش : ١٣٢٢