نتایج نهایی رقابت‌های پنجمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی بخش پسران اعلام شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۴۹ کد : ۴۵۶۰۷ اخبار

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان، سید ابوالفضل تجلی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مراسم اختتامیه پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی بخش پسران در شهرکرد گفت: رقابت‌های ورزشی این المپیاد در بخش پسران با حضور حدود یک هزار و 300 ورزشکار از 32 استان کشور در 10 رشته ورزشی از 14 مردادماه سالجاری آغاز و به مدت سه روز برگزار شد.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد: در این مسابقات در مجموع تیمی خوزستان با کسب 11 مدال طلا، 10 مدال نقره و 9 مدال برنز و مجموع امتیازات 146 مقام اول، تیم اصفهان با کسب 7 مدال طلا، 7 مدال نقره و 10 مدال برنز و مجموع امتیازات 104 مقام دوم و تیم تهران غرب با کسب 6 مدال طلا، 5 مدال نقره و 10 مدال برنز و مجموع امتیازات 88 مقام سوم را کسب کرد.

 سید ابوالفضل تجلی با اشاره به برگزاری سی و چهار رویداد ملی در بخش های مختلف در دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: این المپیاد در استان چهارمحال و بختیاری با حمایت مسئولان عالی دانشگاه و با تامین شصت درصد بودجه و همکاری مسئولان استان چهارمحال و بختیاری محقق شد.

وی با تقدیر از حمایت و حضور مستمر هیئت های ورزشی استان چهارمحال و بختیاری، دانشگاه شهرکرد، آموزش و پرورش و کلیه نهادهای حاضر در رقابت ها افزود: در این دوره از رقابت ها 78 مدال طلا، 79 نقره و 119 برنز به برترین های رقابت ها در رشته های مختلف اهدا شد.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در مجموع واحد استانی تهران غرب با 88 نشان در جایگاه سوم، استان اصفهان با 104 نشان جایگاه دوم و استان خوزستان با 146 امتیاز به عنوان استان قهرمان این دوره از رقابت ها برگزیده شد.


( ۱ )

نظر شما :